• поддршка повик + 86-13928299282
 • за нас

Приказни сакате да знаете

Sanwell Мебел Индустриски Ограничена е основана во 1999 година, нашата компанија е професионална производителот, снабдувачот и извозник на канцелариски мебел, јавни мебел, дневна соба мебел, трпезарија мебел, мебел за спалната, деца мебел, отворено мебел.

Во изминатите години, нудејќи стабилна одлична услуга, совршен производ, Нашата компанија има развиено во мебел компанија со напредни дизајн, строги управување со производството и сигурна гаранција за квалитет, како и извозот и испорака ракување услуги на целиот свет.

Нашата компанија има стекнато репутација и добро познат од страна на нашите долгорочни клиенти од Европа, Северна Америка, Австралија, Јапонија, на Блискиот Исток и од други земји Азија.

Sanwell Мебел Индустриски Ограничена имаат ...

rniture Industrial Limited have successfully installed the Hunan University project in  2017 Project of Jinyun office building in 2016 Project furniture supply of 2019 Project furniture supply of 2019  
Sanwell Мебел Индустриски Ограничена успешно инсталиран на проектот Хунан Универзитетот во
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на мебел
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи
 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.